WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME


1) Kredi Kartı Tek Çekim (AXESS, BONUS, MAXİMUM, WORLDCARD, DİĞER MASTER-VISA KREDİ KARTLARI)

2) Kredi Kartı Taksit (AXESS, BONUS, MAXİMUM VE WORLDCARD'LARA 2-12 TAKSİT)

3) Banka Havalesi (%5 İNDİRİMLİ)

şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Havale ile yapılacak ödemelerde, sipariş süreçlerinin daha hızlı işlemesi açısından lütfen Havale Bildirim Formu'nu doldurup onaylayınız.

Havale ile yapılacak ödemelerde 1 iş günü içerisinde havale gerçekleştirilmezse sipariş otomatik olarak iptal edilecektir.

TESLİMAT

1) Ödeme onayı alınmayan siparişler sevk edilmeyecektir.

2) Siparişler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Eğer bu süre aşılacaksa müşteriye konu ile ilgili bilgi verilir. Firmamızın iradesi dışında oluşabilecek ön görülemeyen aksaklıklar yüzünden siparişlerde gecikme yaşanabilir. Bu durum yüzünden firmamız sorumlu tutulamaz.

3) Tüm teslimatlar, anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO ile tarafınıza gönderilecektir.

4) Türkiye içi tüm siparişler için kargo ücreti KDV DAHİL 12TL olup, alışverişi tamamlama aşamasında fatura tutarına eklenecektir (Yurt dışı gönderilerinde kargo ücreti ALICIYA ait olup, fatura tutarına eklenmeyecektir).

5) Kargonuzu teslim alırken mutlaka kontrol ediniz. Kargonuzda yırtık, patlak veya ıslanma varsa kargoyu teslim eden personeli uyararak, tutanak tutulmasını sağlayınız. Kargo tutanağı olmadan ürün değişimi veya iadesi kesinlikle yapılmayacaktır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.